Agenda

Home/Agenda
Agenda 2018-10-05T10:39:09+02:00

Hieronder alle openbare optredens van Gaatze 

 Sat 18 Dec 08:00 PM  Wapen fan Fryslân Gaatze Bosma
 Fri 24 Dec 10:15 PM  Cafe Prins Gaatze Bosma
 Café Prins B.V., Kollumerzwaag
 Sun 26 Dec 10:00 PM  De Brink Gaatze Bosma
 Gewoon De Brink Bakkeveen, Bakkeveen
 Wed 29 Dec 05:00 PM  Dorpshuis De Kamp Gaatze Bosma
Dorpshuis de kamp
 Sat 15 Jan 08:00 PM  Café de Viersprong Gaatze Bosma
 Sat 22 Jan 10:00 PM  Eetcafe de Wilp Gaatze Bosma
 Fri 25 Feb 09:00 PM  Fugelwacht Kollum Gaatze Bosma
 Sat 26 Feb 11:15 PM  Espel carnaval Gaatze Bosma
 Wed 27 Apr 04:00 PM  Oranjefeest De Knipe Gaatze Bosma
 Wed 25 May 10:00 PM  Cafe Prins Gaatze Bosma
 Café Prins B.V., Kollumerzwaag
 Sat 11 Jun 08:00 PM  Stal Okkema Gaatze Bosma
 Stal Okkema, Britswert
 Sun 12 Jun 04:00 PM  DE BINNING Gaatze Bosma
 Fri 17 Jun 08:00 AM  Feesttent jistrum Gaatze Bosma
 Sat 25 Jun 10:00 PM  TENT ZUIDERFEEST Gaatze Bosma
 TENT ZUIDERFEEST, Noordwolde
 Wed 13 Jul 09:00 PM  DE BOAZUMER MJITTE Gaatze Bosma
 Fri 15 Jul 05:00 PM  Feesttent Stavoren Gaatze Bosma
 Fri 12 Aug 07:00 PM  IFKS Hylpen Gaatze Bosma
 Sat 10 Sep 10:30 PM  DE TWINE GROU Gaatze Bosma
 Mon 12 Sep 10:00 AM  DE TWINE, Grouw Gaatze Bosma
 Sat 24 Sep 10:00 PM  Feesttent Burgum Gaatze Bosma